fbpx

Er du restauratør?

Lad Dinnerclub hjælpe i denne svære situation!

I lyset af regeringens seneste udmeldinger, står restauratørerne i hele landet overfor en stor udfordring. For at holde lidt gang i hjulene, har mange spisesteder åbnet op for muligheden for take-away. Det vil vi hos Dinnerclub gerne hjælpe til med at få spredt budskabet omkring.

Derfor tilbyder vi alle spisesteder, som tilbyder take-away, at få et tilbud markedsført til Dinnerclub’s medlemmer, kvit og frit. Det eneste det kræver er, at I sender os et godt tilbud på jeres take-away, som vi kan dele eksklusivt til vores medlemmer. Derfor vil det også blive markedsført på vores website, sociale kanaler og via e-mail.

Udfyld blot nedenstående formular, så vender vi tilbage med det samme. Tusind tak for din tid!

Foretrækker du telefonisk kontakt, kan du altid ringe til Andreas Larsen på telefon: +45 25259525


Nyhedsbrev

Vil du heller ikke gå glip af opdateringer omkring gode spisesteder, tilbud, og tiltag? Bliv opdateret med vores nyhedsbrev.


Dinnerlust ApS

CVR: 38629727
club@dinnerlust.dk

1.3.6.3 (6994e2b)